Skutecznie zwalczać koronawirusa | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/Skutecznie zwalczać koronawirusa

Skutecznie zwalczać koronawirusa

12 Marca 2020

Kopalnie Spółki Restrukturyzacji Kopalń aktualizują awaryjne plany pracy na wypadek sytuacji krytycznych związanych z koronawirusem. W spółce działa zespół kryzysowy powołany przez prezesa zarządu. O sposobach postępowania, związanych z obecną sytuacją, pracownicy są informowani za pośrednictwem plakatów, ulotek oraz e-maili.

Ze względu na zalecenia sanitarne, załoga liczyć się musi z pewnymi utrudnieniami, w tym zwłaszcza kontrolami temperatury. Utrudnienia dotyczące załóg SRK obejmą także firmy zewnętrzne, wykonujące pracę w oddziałach spółki. Klienci, kontrahenci, lokatorzy budynków zarządzanych przez Administrację Zasobów Mieszkaniowych SRK proszeni są o kontakt i dokonywanie uzgodnień przede wszystkim telefonicznie. Ograniczenie spotkań, narad, kontaktów zewnętrznych jest jednym z podstawowych środków przyczyniających się do zmniejszenia ryzyka zakażenia.

Przygotowując się do sytuacji krytycznych wywołanych koronawirusem Spółka Restrukturyzacji Kopalń  przeprowadza także analizę zatrudnienia, związaną z sytuacją rodziców dzieci do ósmego roku życia w czasie, gdy nieczynne będą przedszkola i szkoły. Chodzi o takie dostosowanie wykorzystania wolnego na opiekę, by w możliwie najmniejszym stopniu skomplikowało to pracę pozostałych osób. Analizowane będzie podejmowanie pracy zdalnej. Ze względu na specyfikę funkcjonowania spółki, konieczność pełnego dostępu do dokumentów,  nie obejmie to jednak większej ilości zatrudnionych. (12.03.2020)

(informacja AZM dla lokatorów: https://www.azm.srk.com.pl/administracja-zasobow-mieszkaniowych/aktualnosci/Komunikat-w-zwiazku-z-zagrozeniem-COVID-19/idn:57)

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry