Brak wpisów.

Aktualności | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności

Aktualności

 • ZADANIE WYKONANE! ZADANIE WYKONANE! 2024-05-14

  ZADANIE WYKONANE!

  Na hałdzie Wrzosy I w Pszowie zakończono doraźne prace zabezpieczające. Wykonane zostały na zlecenie Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Specjalna okrywa powstrzymuje pożar na zwałowisku.

 • GASIMY HAŁDĘ GASIMY HAŁDĘ 2024-05-02

  GASIMY HAŁDĘ

  Dobiegają już końca, zlecone przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń S.A., prace hamujące rozprzestrzenianie się zjawisk pożarowych na części hałdy „Wrzosy I” w Pszowie. Docelowo, po likwidacji zapożarownia, SRK przeprowadzi kompleksową rekultywację hałdy.

 • BĘDĄ KOLEJNE TERENY DLA PSZOWA BĘDĄ KOLEJNE TERENY DLA PSZOWA 2024-04-25

  BĘDĄ KOLEJNE TERENY DLA PSZOWA

  To projekt na miarę kompleksowej transformacji regionu. Na terenie dawnej kopalni Anna w Pszowie powstaje nowoczesny kompleks gospodarczo-edukacyjno-społeczny. Realizacja jest możliwa dzięki udziałowi Spółki Restrukturyzacji Kopalń.

 • FRANCISZEK W DARZE OD SRK FRANCISZEK W DARZE OD SRK 2024-04-19

  FRANCISZEK W DARZE OD SRK

  Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. dokonuje przełomowego zwrotu w swojej działalności! Wiąże ją ściśle z polityką sprawiedliwej transformacji. To nowe otwarcie dotyczy także pozostającego w gestii SRK pogórniczego majątku - terenów i nieruchomości. Będą one sukcesywnie przekazywane gminom i oddawane lokalnym społecznościom.

 • ZARZĄD W KOMPLECIE ZARZĄD W KOMPLECIE 2024-04-19

  ZARZĄD W KOMPLECIE

  Rada Nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w dniu 19.04.2024 roku powołała Annę Bińkowską na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Ekonomiki i Finansów z dniem 6.05.2024 roku i Andrzeja Płonkę na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Likwidacji Kopalń i Gospodarki Majątkiem z dniem 22.04.2024 roku.

 • SRK WSPOMAGA TRANSFORMACJĘ REGIONU SRK WSPOMAGA TRANSFORMACJĘ REGIONU 2024-04-17

  SRK WSPOMAGA TRANSFORMACJĘ REGIONU

  Teren po byłej Kopalni Makoszowy znów zacznie tętnić gospodarczym życiem. SRK sprzeda prywatnemu inwestorowi 6 działek oraz budynki i budowle. To szansa na nowe miejsca pracy. Inwestorem jest jeden z liderów w branży automotive.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry