Brak wpisów.

Aktualności | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności

Aktualności

 • Obiekty pod ochroną Obiekty pod ochroną 2019-09-16

  Obiekty pod ochroną

  W kopalni „Wieczorek” w Katowicach 13 września przebywała delegacja uczestnicząca w szóstej Międzynarodowej Konferencji Naukowej BIG STUFF - Konserwacja dużych obiektów przemysłowych w zmieniającym się otoczeniu.

 • Kwiaty i znicze w 61. rocznicę katastrofy w kopalni Makoszowy Kwiaty i znicze w 61. rocznicę katastrofy w kopalni Makoszowy 2019-08-28

  Kwiaty i znicze w 61. rocznicę katastrofy w kopalni Makoszowy

  W 61. rocznicę katastrofy w kopalni Makoszowy, gdzie 28 sierpnia 1958 roku podczas i w następstwie pożaru na poziomie 300 m zginęło 72 górników przedstawiciele Spółki Restrukturyzacji Kopalń SA z prezesem Januszem Gałkowskim i wiceprezesami Stanisławem Konskiem i Wojciechem Frankiem, kierownictwa kopalni z dyrektorem Zygmuntem Motylem, związkowcy oraz przedstawiciele lokalnych władz z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik i

 • Precyzyjnie, choć nie do końca Precyzyjnie, choć nie do końca 2019-08-22

  Precyzyjnie, choć nie do końca

  Jeszcze kilka dni wcześniej uczestnicy uroczystości, a potem koncertu z okazji stulecia I Powstania Śląskiego widzieli w tle dwie wieże szybowe.

 • Zaczęło się w Mysłowicach… - dni pamięci o Powstaniach Śląskich Zaczęło się w Mysłowicach… - dni pamięci o Powstaniach Śląskich 2019-08-20

  Zaczęło się w Mysłowicach… - dni pamięci o Powstaniach Śląskich

  W środę, 14 sierpnia 2019 w Mysłowicach zaczęły się uroczyste obchody setnej rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego. Nie był to jednak początek obchodów. Już od dwóch dni przeprowadzano tam pokazy i rekonstrukcje historyczne.

 • Kopalnia Wieczorek - szyb Wschodni Kopalnia Wieczorek - szyb Wschodni 2019-08-05

  Kopalnia Wieczorek - szyb Wschodni

  W piątek 2 sierpnia 2019 w ramach prac rewitalizacyjnych, mających umożliwić przyszłe wykorzystanie  terenu po nieużywanym już szybie Wschodnim kopalni Wieczorek, przewrócona została wieża szybowa.

 • Setna rocznica Pierwszego Powstania Śląskiego Setna rocznica Pierwszego Powstania Śląskiego 2019-07-29

  Setna rocznica Pierwszego Powstania Śląskiego

  Uroczystości, wydarzenia i imprezy towarzyszące obchodom setnej rocznicy I Powstania Śląskiego trwają w woj. śląskim od początku lipca 2019. Ich główna część planowana jest na sierpień.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry