Brak wpisów.

ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A. | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A.

ZMIANY W ZARZĄDZIE SRK S.A.

5 Marca 2024

Rada Nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. podjęła we wtorek 5 marca decyzję o odwołaniu ze stanowiska Prezesa Zarządu Janusza Smoliło, Wiceprezesa Zarządu ds. Zasobów Mieszkaniowych i Odwadniania Kopalń Marka Pieszczka, Wiceprezesa Zarządu ds. Likwidacji Kopalń i Gospodarki Majątkiem Piotra Bojarskiego oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Innowacji Technologicznych i Zamówień Adama Smolińskiego.

Jednocześnie z dniem dzisiejszym Rada Nadzorcza zdecydowała o czasowym powierzeniu obowiązków Prezesa Zarządu, Wiceprezesowi Zarządu ds. Ekonomiki i Finansów Radosławowi Wojtasowi, do dnia powołania nowego Prezesa Zarządu. 

Ponadto Rada Nadzorcza z dniem 5 marca 2024 roku wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska: Prezesa Zarządu, Wiceprezesa Zarządu ds. Likwidacji Kopalń i Gospodarki Majątkiem, Wiceprezesa Zarządu ds. Innowacji Technologicznych i Zamówień oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Zasobów Mieszkaniowych i Odwadniania Kopalń.

Ogłoszenie o postępowaniu ukaże się w środę 6 marca na stronie internetowej SRK S.A. oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Aktywów Państwowych. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 marca 2024 roku. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami Rada Nadzorcza SRK S.A. przeprowadzi w dniu 15 marca i w razie potrzeby w kolejnych dniach w siedzibie Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu.

SRK S.A. - Biuro Zarządu (zdj. M. Tomalik)

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry