Brak wpisów.

ZA NAMI ŚLĄSKI RUNMAGEDDON | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/ZA NAMI ŚLĄSKI RUNMAGEDDON/ZA NAMI ŚLĄSKI RUNMAGEDDON

ZA NAMI ŚLĄSKI RUNMAGEDDON

12 Czerwca 2024

To był ekstremalnie udany weekend! Runmageddon Katowice Hałda Kostuchna rozegrał się w dniach 7-9 czerwca. Wciąż trwają jednak emocje zawodników i zachwyt nad nową lokalizacją. Pierwszy raz Runmageddon zawitał do Katowic i cieszymy się, że to właśnie SRK mogła być partnerem tego wydarzenia.

Już wiemy, że trasa prowadząca po terenach byłej kopalni Boże Dary i hałdzie Kostuchna, zachwyciła zawodników i wycisnęła z nich siódme poty! O to przecież w Runmageddon chodzi!

Dziękujemy uczestnikom za fantastyczną frekwencję, pozytywną energię, uśmiechy i pochwały. Dziękujemy też organizatorom za współpracę na najwyższym poziomie. Gratulujemy zwycięzcom. Ale nie o wyniki tutaj chodzi, bo w Runmageddonie każdy, kto przekracza linię mety jest zwycięzcą!

Jeśli już o nagrodach mowa. Najlepsi z najlepszych, czyli ELITA Runmageddonu została uhonorowana za ogromny wysiłek i zwycięstwo w tym niezwykle wymagającym biegu. W ceremonii wręczenia nagród serii Classic Elite wziął udział Prezes SRK Jarosław Wieszołek. Zwycięzcy otrzymali m.in. statuetki RMG oraz upominki przygotowane przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Warto podsumować tu jeszcze raz liczby, bo są naprawdę zdumiewające: blisko 4,5 tysiąca uczestników z kraju i zagranicy, przeszło 60 różnorodnych przeszkód i łącznie około 30 kilometrów tras. Bawili się dorośli i dzieci od 4. roku życia. Wszyscy tak samo zmęczeni (pozytywnie) i zadowoleni z udziału w tym niezwykłym wydarzeniu i największej takiej imprezie sportowej w kraju.

A teraz zapraszamy do obejrzenie wideo podsumowującego Runmageddon zorganizowany wspólnie z SRK oraz do przejrzenia bogatej galerii zdjęć.

ZA NAMI ŚLĄSKI RUNMAGEDDON

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry