Brak wpisów.

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC! | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

29 Stycznia 2024

Fundacja Rodzin Górniczych zwraca się z prośbą o wsparcie jej działalności w formie 1,5 proc. odpisu od podatku dochodowego. Pozyskane środki są przeznaczane na pomoc dla rodzin górniczych pozostających w trudnej sytuacji lub poszkodowanych w wypadkach górniczych. To nic nie kosztuje, a jest wymierną i bardzo oczekiwaną pomocą.


Fundacja Rodzin Górniczych działa od 26 lat. Utrzymuje się wyłącznie z darowizn, składek kopalń i odpisów podatkowych. Aby ułatwić podatnikom rozliczenie rocznych zeznań podatkowych, Fundacja zamieściła na swojej stronie internetowej https://fundacjafrg.pl bezpłatny program do rozliczania PIT, który automatycznie przekazuje na jej rzecz 1,5 proc. podatku. Fundacja Rodzin Górniczych deklaruje, że każde wsparcie przyczyni się do poprawy losu osób potrzebujących pomocy.

Przekaż 1,5% podatku Fundacji Rodzin Górniczych

POMOC PRZY ROZLICZANIU PIT
Podatnicy od 2003 roku mogą przekazywać procent podatku na zrecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Od 2023 roku, po nowelizacji, wartość ta wzrosła do 1,5 procent. W zeszłym roku Polacy (12,7 mln podatników) przekazali z tego tytułu 1,5 mld złotych. Lista Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5 proc. podatku dochodowego od osób fizycznych jest dostępna na stronie https://www.e-pity.pl/wykaz-opp/

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry