Brak wpisów.

POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności/POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS

POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS

15 Stycznia 2024

Znamy się z pracy, ale nie zawsze wiemy czym nasze koleżanki i koledzy zajmują się poza firmą. A są wśród nas ludzie „pozytywnie zakręceni”. Swój wolny czas dedykują różnorodnym zainteresowaniom. Są kreatywni, zaangażowani i z wielkim oddaniem poświęcają się swoim pasjom.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Być może pozwoli to na stworzenie całego cyklu publikacji - niezwykłych „wizytówek” pracowników naszej Spółki. Mamy nadzieję, że takie niecodzienne prezentacje będą miały walor poznawczy, spodobają się i być może staną się źródłem wielu inspiracji. To od Was zależy jak się „pozasłużbowo” zaprezentujemy!

Na początek przedstawiamy panią Beatę Sulewską - utytułowaną pływaczkę, pracującą w Dziale Rozrachunków Biura Zarządu SRK S.A.

OPŁYWA W MEDALE I REKORDY

Przygodę z pływaniem zaczęła w podstawówce. Szybko okazało się, że to jej prawdziwy żywioł. Praca włożona w treningi zaowocowała dobrymi wynikami, a kolejne starty w zawodach przynosiły sukcesy. Posypały się medale i rekordy Śląska. Beata Sulewska znalazła się w gronie najlepszych młodych pływaczek - kadrze Polski juniorów.

Ratownictwo wodne to kolejna przygoda w karierze. Pani Beata okazała się niezawodna i w tej dyscyplinie. Powołana do reprezentacji kraju startowała w zawodach rangi międzynarodowej np. w niemieckim Warendorf. Jednak to rywalizacja w zawodach Masters całkowicie zawładnęły pływaczką. Od 2009 r.  startuje w zawodach cyklu Pucharu Polski, mistrzostwach naszego kraju, Europy i świata. Ma licencję Polskiego Związku Pływackiego, należy do klubu sportowego Weteran Zabrze.

- Moje koronne style to klasyk, dowolny i zmienny. Konkurencje raczej długodystansowe, wymagające solidnego przygotowania tlenowego i kondycyjnego - zdradza nasza koleżanka z pracy.

Pani Beata może się pochwalić złotymi medalami przywożonymi z każdych zawodów o Puchar Polski Masters i ciągle sięga po kolejne rekordy. Do końca 2023 roku zapisała na swoim koncie 130 mistrzowskich tytułów, 48 razy biła krajowe rekordy. 

 - Podczas ostatnich Mistrzostw Polski w Łodzi (10-12 listopada 2023 r.) zdobyłam 6 złotych medali i tytułów Mistrzyni Polski na dystansach od 100 do 800 metrów. Poprawiłam niepobity od 9 lat rekord Polski na 200 metrów stylem klasycznym - wylicza.

Podczas mistrzostw świata i Europy, które odbywały się w takich krajach jak: Szwecja, Włochy, Wielka Brytania czy Węgry zawsze klasyfikowana była w czołowej dziesiątce zawodniczek. Jednak mimo chęci i dobrej formy nie zawsze może sobie pozwolić na udział w tak prestiżowych imprezach. - Starty w zawodach takiej rangi wymagają nie tylko solidnego przygotowania sportowego, ale również odpowiedniego zaplecza finansowego. Z tego powodu, mimo dobrej formy, często nie mam możliwości startu i walki o medale - wyjaśnia Beata Sulewska.

 

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry