Brak wpisów.

Aktualności | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/Media/Aktualności

Aktualności

 • TY TEŻ MOŻESZ POMÓC! TY TEŻ MOŻESZ POMÓC! 2024-01-29

  TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

  Fundacja Rodzin Górniczych zwraca się z prośbą o wsparcie jej działalności w formie 1,5 proc. odpisu od podatku dochodowego. Pozyskane środki są przeznaczane na pomoc dla rodzin górniczych pozostających w trudnej sytuacji lub poszkodowanych w wypadkach górniczych. To nic nie kosztuje, a jest wymierną i bardzo oczekiwaną pomocą.

 • PIELĘGNUJĄC GÓRNICZE TRADYCJE PIELĘGNUJĄC GÓRNICZE TRADYCJE 2024-01-29

  PIELĘGNUJĄC GÓRNICZE TRADYCJE

  Spółka Restrukturyzacji Kopalń od lat aktywnie wspiera lokalną kulturę pieczołowicie pielęgnując wyjątkową historię górnictwa w Polsce. W 2023 roku przekazała darowizny w postaci ruchomości na rzecz 8 instytucji i gmin górniczych.

 • WYNIKI BADAŃ MIKROGRAWIMETRYCZNYCH W TRZEBINI (REJON VII) WYNIKI BADAŃ MIKROGRAWIMETRYCZNYCH W TRZEBINI (REJON VII) 2024-01-25

  WYNIKI BADAŃ MIKROGRAWIMETRYCZNYCH W TRZEBINI (REJON VII)

  Główny Instytut Górnictwa przekazał do Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. wyniki badań grawimetrycznych przeprowadzonych w rejonie zabudowy mieszkaniowej przy ul. Dembowskiego w Trzebini (Rejon VII).

 • Z KOPALŃ NA TURBINY WIATROWE Z KOPALŃ NA TURBINY WIATROWE 2024-01-18

  Z KOPALŃ NA TURBINY WIATROWE

  Kolejni górnicy wyszkolą się w obsłudze i serwisie instalacji lądowych farm wiatrowych. W Spółce Restrukturyzacji Kopalń odbyło się spotkanie z kandydatami chcącymi wziąć udział w drugiej edycji programu „Wiatr - kopalnia możliwości”.

 • OBSŁUGA RENT WYRÓWNAWCZYCH W WAŁBRZYCHU OBSŁUGA RENT WYRÓWNAWCZYCH W WAŁBRZYCHU 2024-01-17

  OBSŁUGA RENT WYRÓWNAWCZYCH W WAŁBRZYCHU

  Uprzejmie informujemy, że w miesiącach lutym, kwietniu i czerwcu obsługa rent wyrównawczych w Rejonie KWK „Wałbrzych-Nowa Ruda” w Wałbrzychu, poprzez kontakt osobisty z pracownikiem Działu Rent Wyrównawczych SRK S.A., będzie możliwa w każdy trzeci piątek miesiąca w godzinach 9.00-13.00 przy ul. Dmowskiego 22 lub innym wskazanym miejscu.

 • POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS 2024-01-15

  POZNAJMY SIĘ! PASJONACI SĄ WŚRÓD NAS

  Znamy się z pracy, ale nie zawsze wiemy czym nasze koleżanki i koledzy zajmują się poza firmą. A są wśród nas ludzie „pozytywnie zakręceni”. Swój wolny czas dedykują różnorodnym zainteresowaniom. Są kreatywni, zaangażowani i z wielkim oddaniem poświęcają się swoim pasjom.

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry