Brak wpisów.

Listopadowe ograniczenia związane z epidemią | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Strona główna/COVID/Listopadowe ograniczenia związane z epidemią

Listopadowe ograniczenia związane z epidemią

31 Października 2021

Polska Agencja Prasowa przedstawiła aktualne ograniczenia, nakazy i zakazy epidemiczne, które będą obowiązywały do 30 listopada. Zostały one przedstawione rozporządzeniu Rady Ministrów, które weszło w życie 31 października 2021. 

Obowiązek utrzymania co najmniej półtorametrowej odległości między pieszymi, z wyjątkiem rodziców i dzieci oraz osób wspólnie zamieszkujących. Konieczność noszenia maseczki przykrywającej nos i usta m.in. w autobusie, tramwaju i pociągu, w sklepie, urzędzie i kościele, a także ograniczona liczba miejsc w teatrach i kinach - to tylko część zasad, które nadal obowiązują w związku z pandemią.

 Zmienione rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii opublikowano w Dzienniku Ustaw w czwartek, 28 października. Zapisano w nim, że wchodzi w życie 31 października.

więcej:  

omówienie komunikatu PAP na stronie: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-covid-19-obostrzenia-przedluzone-od-dzis-nowe-rozporzadzenie,nId,5616546

oraz na stronie rządowej:    https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

Przetargi i zamówienia nieruchomości, maszyny, złom, urządzenia i pozostałe.
Sprzedaż
Nieruchomości
Oferty nieruchomości, przetargi.
Administracja
Zasobów
Mieszkaniowych
Strefa Klienta, sprzedaż i najem, mapa ofert.
do góry